Lektoři

Václav Šmilauer je absolvent certifikovaného instruktorského kurzu MBSR (pořádaného německým MBSR-Verband a Institut für Achtsamkeit) a zakládající člen českého Centra pro Mindfulness. MBSR nabízí česky, anglicky, německy.

Prošel sebezkušenostním daseinsanalytickým výcvikem na Pražské Vysoké Škole Psychosociálních Studií.

Dlouhodobě se věnuje praxi meditace Vipassanā v tradici Mahasi Sayadaw, v roce 2017 byl jmenován od Ajahna Tonga, opata kláštera v Chom Tong, učitelem meditace vipassana. Spoluorganizuje meditační centrum Tisarana v Praze a projekt vipassana.sk.


Katarína Bírešová je aktuálně ve výcviku jako akreditovaný lektor MBSR v institutu Mindfulness UK. Je též certifikovanou učitelkou hatha-jógy z Rišikéše v Indii. MBSR učí anglicky, česky a slovensky.

Dlouhodobě se věnuje praxi meditace Vipassanā v tradici Mahasi Sayadaw, v roce 2016 byla jmenována od Ajahna Tonga, opata kláštera v Chom Tong, učitelkou meditace vipassana. Podílí se na projektu vipassana.sk.


Kontakt

S otázkami, přihláškami apod. se můžete obracet mailem na info@lessstress.cz či pomocí následujícího formuláře (nezapomeňte uvést spojení na sebe). Telefonicky lze kontaktovat +420777576180.