Květen–Červen 2024 (yogame.cz)

Organizace

8-týdenní kurz podle standardního programu MBSR (viz Co je MBSR) povede Katarína a bude probíhat v prostoru YOGAME (Národní 21, Praha).

Jeho součástí bude:

  • krátký (10–15 minut) individuální telefonický pohovor / videochat před prvním setkáním skupiny;

  • středy 8.5.—26.6. v čase 19:00—21:30: týdenní 2½h setkání v YOGAME.

    Pokud se některou středu nemůžete osobně zúčastnit, je možné setkání rovnocenně nahradit připojením se paralelně běžící online kurz v úterky večer, den před tímto kurzem.

  • v neděli 16.6.2023, 09:30–16:00 „den všímavosti“: celodenní společné cvičení, hybridní formát (možnost se účastnit osobně nebo online).

Samostatné denní cvičení (cca 30–45 minut, minimálně 5× za týden) je nedílnou součástí kurzu, na skupinových setkáních je pak prostor k jeho diskusi. Možná že ne vždy bude možné cvičit v plném rozsahu, a to je v pořádku; realistický záměr je však důležitý. Provázet vás bude pracovní sešit (80 stran, dostanete na prvním setkání) a nahraná cvičení.

Pro oficiální absolvování kurzu (zakončení certifikátem) je třeba z celkových 8 setkání vynechat maximálně 2 (den všímavosti se počítá za 2 setkání). Při vynechání dostanete shrnutí mailem, můžeme si zatelefonovat, a v kurzu normálně pokračujete.

Informační schůzka

Nezávazná informační schůzka proběhne týden před začátkem, v úterý 1.5.2024 v 18:00–19:00: krátké představení kurzu, ochutnávka některých cvičení a prostor pro dotazy. Stačí nám poslat krátkou zprávu, na mail Vám pak pošleme odkaz na Zoom, přes který se v úterý večer připojíte.

Přihlášení

Přihlášení probíhá přes stránku kurzu na YOGAME.cz.

S dotazy před přihlášením nás bez obav kontaktujte, nebo přijďte na informační schůzku.